Manchester United gotowy na wielką wymianę piłkarzy z Realem

Działacze Realu nie zrealizowali największej zachcianki Zinedine Zidane’a, jaką w letnim oknie transferowym było wyciągnięcie Paula Pogby z Manchesteru United. Zdaniem dziennika „SportBild”, pojawia się światełko w tunelu, by temat wypalił już zimą. Kluczem do transakcji może być podstawowy pomocnik „Królewskich”, którego chętnie widzieliby na Old Trafford.

Chodzi o Toniego Kroosa, o którego Czerwone Diabły miały się już nawet upominać tej wiosny, oferując Realowi kwotę 75 milionów euro. Temat wówczas nie wypalił, a niemiecki pomocnik – dla uspokojenia nastrojów – otrzymał propozycję nowej umowy. Dziennik „SportBild” jest jednak zdania, że nie zamyka to tematu odejścia piłkarza z Madrytu. Zwłaszcza, gdyby miało się to okazać kartą przetargową służącą sprowadzeniu Paula Pogby, z którego Zidane prędko się nie wyleczy.

Manchester United wciąż jest skłonny wycenić 29-letniego Kroosa na kwotę około trzykrotnie wyższą niż wówczas, gdy z Bayernu Monachium trafiał do Hiszpanii (25 mln euro).

– Drzwi Realu Madryt dla tak dobrych piłkarzy, jak Pogba, zawsze są otwarte – wypowiedział się ostatnio Sergio Ramos. – Dla mnie jest jednym z największych. Dzięki niemu drużyna zyskuje balans. Ma wielki wpływ na ofensywę, a dodatkowo świetne warunki fizyczne.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem