Mają największy procent posiadania piłki w Ekstraklasie, teraz zagrają ze sobą

Jedni w tym sezonie mają piłkę przy nodze przez średnio 60% czasu gry, drudzy - przez 59%. Dotychczas w nowym sezonie zdobyli tyle samo punktów. Kto zwycięży w meczu Wisły Kraków z ŁKS-em? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował LV BET.

Wisła Kraków w piątkowy wieczór rozpocznie 5. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy. Piłkarze Macieja Stolarczyka podejmować będą przy Reymonta Łódzki Klub Sportowy. Beniaminek z miasta włókniarzy zgromadził do tej pory tyle samo punktów co „Biała Gwiazda”. Czeka nas wyrównane spotkanie? Wskazywać na to mogą kursy, według których Wisła jest naprawdę minimalnym faworytem.

Drużynę gości prowadzi Kazimierz Moskal. Doskonale znany kibicom Wisły szkoleniowiec zbudował w Łodzi solidną drużynę, która w tym sezonie potrafiła napsuć nieco krwi Lechii Gdańsk czy wygrać na wyjeździe z Cracovią. W ostatnich meczach beniaminek musiał jednak przełknąć gorycz porażki- co prawda minimalne, ale jednak porażki z Lechem Poznań i Piastem Gliwice nieco psują humory kibicom z Łodzi. Wiśle uda się przedłużyć złą passę ŁKS-u? Kurs na to, że wiślacy odniosą zwycięstwo wyższe niż jednobramkowe wydaje się bardzo atrakcyjny.

Wisłą wygra z ŁKS-em więcej niż jednym golem (handicap -1.5) – kurs LV BET: 4.70

 

Zwłaszcza, że po kontuzji wraca piłkarz, którego nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba. Jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony – Jakub Błaszczykowski, kapitan i żywa legenda Wisły Kraków oraz reprezentacji Polski, wrócił w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin. Kuba pojawił się na boisku w drugiej części spotkania, teraz prawdopodobnie wróci na Reymonta – z wielką chęcią do gry i strzelania bramek.

Jakub Błaszczykowski strzeli bramkę – kurs LV BET: 3.75 

Jedną z analizowanych statystyk przed spotkaniem obu drużyn jest z pewnością ta dotycząca bezpośrednich meczów tych zespołów. Czy będzie miała ona znaczenie w najbliższym starciu? Niekoniecznie, bowiem ostatni raz oba zespoły w meczu o punkty mierzyły się siedem lat temu. Scenariusz tamtego spotkania – bazując na obecnych realiach obu drużyn – wydaje się jednak prawdopodobny. Wisła wtedy wygrała z ŁKS-em 3:2, czyli po rozwiązaniu dość dużego worka z bramkami. Historia zatoczy koło?

Wisła wygra i powyżej 2,5 gola na mecz – kurs LV BET: 3.80

Gospodarze są minimalnym, ale jednak faworytem tego spotkania. Kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest więc wysoki – inwestując w zwycięstwo Wisły można niemal trzykrotnie zwiększyć stawkę w przypadku powodzenia piłkarzy Macieja Stolarczyka. Obie drużyny zdobyły do tej pory tyle samo punktów – czas, by Biała Gwiazda odskoczyła od rywali?

Wygra Wisła Kraków: 2.65

Remis: 3.50

Wygra ŁKS Łódź: 2.70

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.