Maikil „Golden” Selim bliski powrotu do profesjonalnej gry

Wiele wskazuje na to, że Maikil "Golden" Selim niebawem wróci na scenę CS:GO. Były zawodnik Fnatic jest bliski podpisania kontraktu z Finest, w którym miałby przejąć rolę in-game leadera.

Maikil „Golden” Selim pozostaje bez drużyny od lipca 2021 roku. Szwed został wtedy przesunięty na ławkę rezerwowych w Fnatic, na której spędził blisko pół roku. W połowie grudnia został jednak zwolniony z kontraktu i otrzymał wolną rękę do poszukiwania nowego zespołu. Wygląda na to, że po niespełna miesiącu udało mu się znaleźć nowego pracodawcę.

Zobacz również: Martin „⁠STYKO⁠” Styk ostatnim elementem układanki Apeks

27-letni zawodnik niebawem może zasilić szeregi Finest. Były już gracz „Fanatyków” miałby przejąć rolę in-game leadera. Nie byłby on jedynym Szwedem w szeregach organizacji – barwy Finest reprezentuje bowiem jego rodak, Rasmus „kreaz” Johansson. Według informacji Rafaela Ferreiry strony są bardzo blisko osiągniecia porozumienia, a ogłoszenie nawiązania współpracy jest tak na prawdę kwestią dni.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem