Madre mia! Gol z połowy boiska w La Liga [WIDEO]

To coś nieprawdopodobnego - emocjonował się komentator Canal+ Piotr Laboga, relacjonując początek meczu Espanyolu z Getafe. Joselu zdobył bramkę z połowy boiska.

Mecz rozgrywany był na terenie Getafe w niedzielne popołudnie. Espanyol wygrał 2:1, dzięki czemu wyprzedził bezpośredniego rywala w tabeli La Liga. Wyśmienitą formę potwierdził hiszpański napastnik Joselu, który w tym sezonie La Liga ma już na koncie 10 bramek i 4 asysty. Więcej trafień ma tylko Robert Lewandowski (13).

Joselu wykorzystał fakt, że Getafe straciło piłkę na połowie boiska, a bramkarz David Soria był wysunięty daleko przed linię bramkową.