MAD Lions w komplecie. Viktor „sdy” Orudzhev dołącza do „Lwów”

Ekipa Michała "MICHU" Müllera i Jakuba "kubena" Gurczyńskiego w komplecie. MAD Lions poinformowało o nawiązaniu współpracy z Viktorem „sdy” Orudzhevem.

O składzie dywizji CS:GO MAD Lions na nadchodzący sezon wiemy już wszystko. Kilka dni temu zespół, którego trenerem jest Jakub „kuben” Gurczyński, poinformował o nawiązaniu współpracy z Michałem „MICHU” Müllerem. W drużynie pozostała więc już tylko jedna luka, która dziś została uzupełniona.

Zobacz również: BLAST zaprezentowało harmonogram rozgrywek na 2022 rok

Ostatnim elementem układanki „Lwów” został Ukrainiec, Viktor „sdy” Orudzhev. Pierwsze kroki w profesjonalnej karierze stawiał on w Team Spirit, z którym był związany od początku 2018 roku. W listopadzie zeszłego roku został jednak przesunięty na ławkę rezerwowych, na których przebywał do teraz. Jego największymi sukcesami są zdecydowanie trzy występy na turniejach rangi Major oraz wejście do półfinałów Intel Extreme Masters Katowice 2021. Na debiut „MICHA” i „sdy” najprawdopodobniej poczekamy około dwa tygodnie, kiedy rozpoczną się takie rozgrywki jak ESEA Advanced.

https://twitter.com/MADLions/status/1481664840531730435

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem