MAD Lions rozpoczyna testy Teodora „SPELLAN” Nikolova

W ostatnich dniach byliśmy świadkami pierwszych zmian w nowym projekcie MAD Lions. Z zespołem we wtorek pożegnał się "keen", a w czwartek ogłoszono testy "SPELLAN'a".

Na pierwsze zmiany w MAD Lions nie musieliśmy czekać zbyt długo. Po dwóch tygodniach od rozpoczęcia projektu z zespołem pożegnał się Kristers „keen” Darznieks, który najwidoczniej nie przekonał sztabu szkoleniowego z Jakubem „kubenem” Gurczyńskim na czele. Zdecydowano więc, że lepiej będzie poszukać nowego prowadzącego.

Zobacz również: Przed nami 9. sezon LOOT/CS. Trzy polskie ekipy z zaproszeniami

Jak widać – poszukiwania przyniosły efekty. W czwartek organizacja poinformowała, że w najbliższym czasie prowadzącym drużyny będzie Teodor „SPELLAN” Nikolov. Na ten moment Bułgar nie jest jednak pełnoprawnym członkiem zespołu, gdyż w najbliższych tygodniach będzie on testowany. Ewentualna przyszłość „SPELLANa” w MAD Lions będzie zależeć od wyników w nadchodzących turniejach. Pierwsza okazja już w rozpoczynających się dziś otwartych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Summer 2021.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem