MAD Lions i PSG Talon ostatnimi półfinalistami MSI 2021!

Druga faza Mid-Season Invitational za nami. Ostatniego dnia awans do półfinałów zagwarantowało sobie europejskie MAD Lions oraz PSG Talon z Hong Kongu.

Ostatnie kilka dni w MSI przebiegało pod znakiem „rumble stage”. Sześć najlepszych ekip fazy grupowej mierzyło się między sobą o bezpośredni awans do półfinałów turnieju. Jako pierwsze miejsce w play-offach zagwarantowało sobie koreańskie Damwon Gaming, a zaraz po nich awans wywalczyło chińskie Royal Never Give Up. Do ostatniego dnia do zgarnięcia były więc dwa ostatnie sloty.

Zobacz również: FLASHPOINT: Powtórka meczu Anonymo – NIP. Esport tym razem nie wygrał!

Z gry o fazę pucharową wypadło Pentanet.GG, więc wszystko rozstrzygnęło się pomiędzy Cloud9, MAD Lions i PSG Talon. W najgorszym położeniu była ekipa Luki „Perkza” Perkovicia, która dość szybko pożegnała się z marzeniami na awans. Trzecie miejsce zajęło PSG Talon, a czwarte MAD Lions.

Półfinały rozgrywek startują już w piątek. W pierwszym z nich PSG Talon zagra z RNG, a w drugim MAD Lions zagra z Damwon Gaming. Wielki finał zaplanowany jest na niedzielę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem