MAD Lions bez prowadzącego. „SPELLAN” opuszcza drużynę

Kolejna ekipa zdecydowała się na zmiany przed zakończeniem przerwy wakacyjnej. MAD Lions pożegnało się dziś z prowadzącym - Teodorem „SPELLANem” Nikolovem.

Wakacje dla zawodników CS:GO powoli dobiegają ku końcowi i niebawem drużyny ponownie zaczną rywalizację na serwerze. Spora część ekip rozpocznie walkę o tytuły w zmienionych składach. Nie inaczej będzie w MAD Lions prowadzonym przez Jakuba „kubena” Gurczyńskiego.

Zobacz również: Nordavind negocjuje nawiązanie współpracy z O PLANO

Z organizacją pożegnał się Teodor „SPELLAN” Nikolov. 23-latek został przesunięty na ławkę rezerwowych i otrzymał wolną rękę do poszukiwań nowego zespołu. Decyzja nie może dziwić – „Lwy” od czasu pozyskania składu nie osiągały znaczących sukcesów. Bułgar pełnił rolę in-game leadera, jednak w poście pożegnalnym stwierdził, że nigdy nie czuł się dobrze jako prowadzący. Niemniej jednak „SPELLAN” chwali sobie pobyt w MAD Lions i uważa go za jeden z najlepszych w jego dotychczasowej karierze. Na ten moment nie wiemy gdzie wyląduje Nikolov, nie znamy również nazwiska jego następcy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem