MAD DOG’S PACT podpisało kontrakt z Bartoszem „bnox” Niebiszem

MAD DOG'S PACT ponownie w komplecie. Organizacja ogłosiła w piątek pozyskanie następcy Arka "Vegiegio" Nawojskiego, którym został Bartosz "bnox" Niebisz.

Od kwietnia ekipa PACT była niekompletna – po kilkumiesięcznej przygodzie zespół opuścił Arek „Vegi” Nawojski. Odejście „Vegiego” z organizacji nie wiązało się jednak z natychmiastowym zaprezentowaniem następcy. Drużyna rozpoczęła testowanie potencjalnych następców. Jednym z nich był Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz, który jest związany kontraktem z PGE Turowem Zgorzelec. Wybór padł jednak na kogoś innego.

Zobacz również: x-kom AGO z awansem do play-offów BLAST Rising!

Podczas kwalifikacji do Intel Extreme Masters Summer 2021 PACT testowało Bartosza „bnox” Niebisza, który w tym czasie reprezentował barwy Pompa Teamu. Współpraca z zawodnikami PACTU była jednak na tyle owocna, że organizacja zdecydowała się na wykup gracza z Pompy. Debiut kompletnego składu czeka nas już w sobotę podczas play-offów ESL Mistrzostw Polski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem