Lyngby Vikings lepsze od AGO w finale 3. sezonu Funspark ULTI Europe

x-kom AGO poległo w kolejnym finale. Tym razem "Jastrzębie" przegrali z Lyngby Vikings (0:2) w meczu o tytuł trzeciego sezonu Funspark ULTI Europe.

W Funspark ULTI 2021 Europe Regional Series 3 występował zaledwie jeden zespół z Polski, którym było x-kom AGO. „Jastrzębie” przez fazę grupową przeszły bez porażki, a w fazie play-off pierwszą mapę stracili w półfinale z BLUEJAYS, który i tak udało im się wygrać. W wielkim finale polska formacja miała mierzyć się z Lyngby Vikings.

Zobacz również: Ninjas in Pyjamas i BIG awansują do jesiennych finałów BLAST!

Mecz rozpoczął się na de_ancient – wyborze AGO. W pierwszą mapę znacznie lepiej weszła jednak formacja z Danii, która po stronie broniącej wypracowała aż dziewięciopunktową przewagę. Ekipa „snatchiego” próbowała wrócić do gry, jednak „kropkę nad i” postawili Duńczycy. Po chwili przenieśliśmy się na de_vertigo, które było bliźniaczo podobne do Ancient – początkowa dominacja Lyngby i nieudana pogoń Polaków. Druga mapa zakończyła się wynikiem 16:14, a cały mecz – 2:0 dla LV.

Zwycięstwo zagwarantowało skandynawskiej drużynie nagrodę w wysokości 15 tysięcy dolarów. AGO musi otrzeć łzy 6.5 tysiącami dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem