LV BET sponsorem Wisły Płock!

Nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim, LV BET, nawiązał współpracę z Wisłą Płock. Umowa będzie obowiązywać co najmniej do końca czerwca bieżącego roku. W ramach umowy sponsorskiej materiały promujące LV BET pojawią się na bandach LED oraz tzw. jamniki za bramkami podczas meczów na stadionie im. Kazimierza Górskiego, a także na profilach społecznościowych klubu. –

Nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim, LV BET, nawiązał współpracę z Wisłą Płock. Umowa będzie obowiązywać co najmniej do końca czerwca bieżącego roku.

W ramach umowy sponsorskiej materiały promujące LV BET pojawią się na bandach LED oraz tzw. jamniki za bramkami podczas meczów na stadionie im. Kazimierza Górskiego, a także na profilach społecznościowych klubu.

– Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Trzymamy kciuki za udaną wiosnę i walkę o jak najwyższe cele. Podpisaliśmy umowę na jedną rundę, ale z nadzieją, że to tylko początek – powiedział Adrian Furmańczyk, marketing manager LV BET.

– Cieszymy się, że dołączył do nas nowy sponsor, który jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą bukmacherską w kraju. Przed sobą mamy kilka miesięcy na wypracowanie formuły dalszej współpracy i mam nadzieję, że w czerwcu będziemy mogli podpisać umowę na kolejne miesiące – podkreśla Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły.

zródło: wisla-plock.pl

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem