LV BET sponsorem meczu Pucharu Anglii!

LV BET został sponsorem meczu West Hamu United w Pucharze Anglii. "Młoty" mierzą się ze Stockport County, występujący na co dzień w Vanarama National League - lidze, z którą na co dzień współpracuje LV BET.

Trzy mecze i dwie bramki – to bilans w Stockport County F.C. jednego z najlepszych piłkarzy w historii, Georga Besta. Legenda „Czerwonych Diabłów” występowała w barwach klubu z miasta oddalonego o niespełna 10 kilometrów od Manchesteru w sezonie 1975/76. 45 lat później powiew wielkiej piłki znów będzie mocno odczuwalny na Edgeley Park. W ramach 3. rundy Pucharu Anglii na Edgeley Park przyjedzie zespół z Premier League.

Sponsorem meczu Stockport County – West Ham United został LV BET.

Dla Stockport to rzecz jasna nie pierwszyzna. W przeszłości w ramach FA Cup klub z północno-zachodniej Anglii rywalizował z takimi klubami jak Liverpool, Tottenham, Everton czy Watford. Występował też na zapleczu angielskiej Premier League, m.in. przeciwko Manchesterowi City, z którym wygrał i zremisował. Nigdy nie został też pokonany przez dzisiejszego rywala. West Ham grał ze Stockport County trzykrotnie w Pucharze Ligi Angielskiej. Dwa razy górą byli piłkarze z Edgeley Park (2:1, 2:1), raz padł remis (1:1). Jak będzie dziś?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem