LV BET sponsorem gali FEN 15 „Final Strike”! Są bilety do zdobycia!

Nasz sponsor, LV BET Zakłady Bukmacherskie został oficjalnym sponsorem organizacji Fight Exclusive Night i gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Lubinie – FEN 15 „Final Strike”! LV BET  jako jedyna firma bukmacherska w Polsce wystawiła kursy na tę galę. Dodatkowo  na fanpage’u LV BET można wygrać 6 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie! A co zrobić,

Nasz sponsor, LV BET Zakłady Bukmacherskie został oficjalnym sponsorem organizacji Fight Exclusive Night i gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Lubinie – FEN 15 „Final Strike”!

LV BET  jako jedyna firma bukmacherska w Polsce wystawiła kursy na tę galę. Dodatkowo  na fanpage’u LV BET można wygrać 6 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

fen-15-final-strike-laczy-nas-pasja

A co zrobić, aby wygrać podwójny bilet na FEN 15 „Final Strike”? Wystarczy odwiedzić facebookowy fanpage LV BET oraz napisać w odpowiednim poście konkursowym „dlaczego to akurat Ty powinieneś otrzymać podwójną wejściówkę”.

Komentarze można składać do piątku, do godziny 16:00. Zwycięzców wybierze tradycyjnie bloger – Łukasz „Juras” Jurkowski! Powodzenia!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem