LV Bet Partnerem Medialnym zgrupowania Wisły Kraków w Belek

LV Bet Zakłady Bukmacherskie - legalny Bukmacher, dynamicznie rozwijająca się firma, będącą jedną z najbardziej rozpoznawanych w Polsce i poza granicami - zdecydowała się jeszcze mocniej zaakcentować współpracę z Wisłą Kraków, zostając Partnerem Medialnym zgrupowania „Białej Gwiazdy” w Belek. Obóz przygotowawczy podopiecznych trenera Adriana Guli odbędzie się w dniach 15-27 stycznia.

Współpraca między Wisłą a LV BET trwa od 2017 roku, aktualna umowa wygasa w 2025 roku. Warto zaznaczyć, że sponsor klubu aktywnie włącza się w różne inicjatywy, wspierając także inne sekcje występujące pod egidą „Białej Gwiazdy” – drużyny Amp Futbolu, Blind Footballu i Wisłę All in! Games Kraków.

Zgrupowanie w Turcji to niezwykle ważny etap przygotowań Wisły do dalszej części sezonu, dlatego klubowej ekipy medialnej nie może zabraknąć podczas codziennych zajęć „Białej Gwiazdy”. Drużyna stacjonować będzie w hotelu IC Santai Family Resort, który zapewni jej także odpowiednią infrastrukturę sportową. Partnerem Medialnym tego obozu przygotowawczego został sponsor klubu, firma LV BET.

Przerwa w rozgrywkach ligowych sprawiła, że sympatykom 13-krotnego mistrza Polski niezwykle brakuje boiskowych emocji. Rozbrat z Ekstraklasą i z meczami Wiślaków potrwa do początku lutego, dlatego zależy nam na tym, aby zapewnić naszym sympatykom odpowiednie relacje z Turcji, pełne wartościowych treści audiowizualnych. Z pomocą w realizacji tego przedsięwzięcia pospieszył LV BET, zostając Partnerem Medialnym obozu, za co bardzo im dziękujemy – powiedziała Karolina Biedrzycka, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

Wisła Kraków to jeden z największych klubów w Polsce, który jednocześnie posiada ogromną bazę fantastycznych kibiców. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się zostać Patronem Medialnym obozu przygotowawczego „Białej Gwiazdy” przed rundą wiosenną – chcemy, by fani mogli być blisko drużyny nawet mimo to, że fizycznie będą kilkaset czy kilka tysięcy kilometrów dalej. Wszak wszyscy chcielibyśmy być naocznymi świadkami tego, jak na zgrupowaniu buduje się ten legendarny już „team spirit” i tworzy się drużyna zdolna do wielkich rzeczy – dodał Rafał Wójtowicz, prezes LV BET.

Logo Partnera Medialnego obozu oraz belka reklamowa widoczne będą m.in. na materiałach filmowych i fotograficznych, a także na strojach ekipy medialnej obsługującej zgrupowanie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem