LV BET na dłużej z FOGO Unią Leszno

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie pozostanie oficjalnym sponsorem FOGO Unii Leszno. Umowa sponsoringowa pomiędzy 19-krotnymi mistrzami Polski a bukmacherem, która wygasała z końcem sezonu 2021, została przedłużona do końca rozgrywek 2022.

Unia Leszno to 19-krotny mistrz Polski, 8-krotny wicemistrz i 7-krotny brązowy medalista. W ciągu ostatnich pięciu sezonów PGE Ekstraligi „Byki” z Leszna aż cztery razy zdobywały mistrzostwo Polski. Zawodnicy Unii regularnie występują w barwach reprezentacji Polski na największych światowych imprezach takich jak mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy czy w cyklu Grand Prix.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

LV BET jako firma nieustannie się rozwija i poszerza rynki, na których działa – czy to pod względem stricte bukmacherskim, czy marketingowym. Potwierdzeniem obranej jakiś czas temu strategii jest współpraca sponsoringowa z kilkoma zasłużonymi dla polskiej piłki nożnej klubami. Ale firma nie poprzestaje na futbolu i otwiera się także na inne dyscypliny – m.in. żużel, czego efektem było nawiązanie współpracy z FOGO Unią Leszno w lutym 2021 roku. 

Dotychczasowa umowa pomiędzy stronami wygasła z końcem sezonu 2021, a teraz oficjalnie poinformowano o jej przedłużeniu – do końca rozgrywek 2022. Tym samym LV BET pozostanie Oficjalnym Sponsorem FOGO Unii Leszno. W ramach umowy sponsoringowej logotyp bukmachera będzie obecny na kevlarach zawodników tej drużyny. Ponadto kibice leszczyńskich „Byków” mogą liczyć na różne akcje promocyjne i aktywacyjne organizowane przez klub i jego oficjalnego sponsora.

LV BET na wielu płaszczyznach wciąż szuka nowych rozwiązań, zaś FOGO Unia to prawdziwy żużlowy gigant na polskim „podwórku”. Mając na celu mocniejsze zaangażowanie w sport motorowy ze strony naszej firmy nie ma lepszego podmiotu do współpracy w tej dyscyplinie, niż właśnie Unia. To, co nas łączy, to z pewnością chęć ciągłego parcia do przodu i intensyfikowania działań na różnych polach, pomimo już ugruntowanej pozycji na rynku, a przedłużenie umowy sponsoringowej można, a nawet trzeba potraktować jako kolejny krok naprzód dla obu stron. Jestem przekonany, że wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Kraków, Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet. Ponadto firma zaangażowała się mocno w sponsoring esportowy – w ostatnim czasie została sponsorem All In! Games Wisły Kraków – a w przeszłości była też sponsorem CEV EUROVOLLEY POLAND 2017. LV BET udziela się też na zagranicznych rynkach – jest m.in. sponsorem angielskiego klubu West Bromwich Albion grającego na zapleczu Premier League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem