LV BET i pashaBiceps – za kulisami ogłoszenia współpracy. Działo się!

25.12.2019
To nie była zwykła prezentacja nowego ambasadora marki! Podczas ogłoszenia współpracy jednego z najlepszych zawodników esportowych na świecie z LV BET fani Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego mogli między innymi zmierzyć się z nim podczas gry w paintball!

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który wygrał 43 oficjalne turnieje, a także kilkukrotnie był wyróżniany miejscem w czołowej dwudziestce zestawienia najlepszych graczy roku według serwisu HLTV.org, został ambasadorem LV BET, z którym będzie współpracował w obszarze esportu. Były zawodnik organizacji Virtus.pro wziął udział w dość niecodziennym ogłoszeniu współpracy. LV BET opublikował krótki film z tego eventu na swoim kanale YouTube:

Jeden z najpopularniejszych zawodników esportowych na świecie między innymi grał w paintball wspólnie ze zwycięzcami konkursów, których nagrodą było zaproszenie na event. Fani mieli okazje zmierzyć się z Jarkiem, a w przyszłości – będą mogli spodziewać się wielu wspólnych działań marketingowych obejmujących m.in. media społecznościowe, a także dedykowanych promocji oraz niestandardowych aktywacji, zarówno online, jak i offline. – Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych. Dzięki temu my, jako LV BET, możemy rozwijać nie tylko nasz produkt, ale także poszerzać swoją działalność na nowych rynkach, do których bez wątpienia możemy zaliczyć esport – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.

LV BET, jako firma, jest marką aktywną w internecie. Już we wrześniu uruchomił dedykowaną sekcję esportową z szeroką ofertą kursów oraz możliwością oglądania rozgrywek na żywo. Klienci mogą korzystać z dedykowanych mediów społecznościowych, które dotyczą sportów elektronicznych.

LV BET działa na polskim rynku od ponad dwóch lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, koszykarskiego Śląska Wrocław oraz Victorii Londyn, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Ponadto zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem