Luźnym okiem: Goły tyłek najlepszą nagrodą dla sportowca

Kobiety, motor napędowy wszystkiego co dzieje się na tym świecie, w tym sportu. Pamiętacie scenę z filmu „Testosteron”, w którym bohaterowie wyjaśniają po co grają piłkarze? Fani, sława, pieniądze, samochody? Niby tak, ale wszystko zmierza do tego aby, jak stwierdza Maciej Stuhr, „bajerować dupy”! Mężczyźni mają więc swój cel, ale działa to również w drugą

Kobiety, motor napędowy wszystkiego co dzieje się na tym świecie, w tym sportu. Pamiętacie scenę z filmu „Testosteron”, w którym bohaterowie wyjaśniają po co grają piłkarze? Fani, sława, pieniądze, samochody? Niby tak, ale wszystko zmierza do tego aby, jak stwierdza Maciej Stuhr, „bajerować dupy”!

Mężczyźni mają więc swój cel, ale działa to również w drugą stronę. Kobiety kochają sportowców i jeśli ci spisują się dobrze, to są w stanie nagradzać ich w najlepszy możliwy sposób. No bo co może być lepszą nagrodą niż widok pięknego kobiecego ciała?! Wiemy jaka odpowiedź przyszła większości z Was do głowy, ale kiedy mówimy o telewizyjnych dziennikarkach, to jest to niestety maksimum.

Dla Pań jest to również dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi oraz podniesienie oglądalności swojego programu. Nie dziwi więc, że od czasu do czasu któraś z prezenterek deklaruje odsłonięcie swoich wdzięków, jeśli jej drużyna dokona czegoś pozornie niemożliwego.

Niedawno taką deklarację złożyła Nicole Holliday, prezenterka klubowej telewizji Arsenalu Londyn. Obiecała ona, że jeżeli piłkarze z Londynu zakończą rozgrywki Premier League na pierwszym miejscu, to wystąpi w stroju Borata, a wiemy, że nie jest to kreacja, która przykryje zbyt wiele jej wdzięków. Skoro Arsene Wenger nie jest w stanie odpowiednio zmotywować swoich podopiecznych, to mamy nadzieję, że pomoże obietnica uroczej Brytyjki.

To nie jest jednak jedyny taki przypadek, z którym mieliśmy do czynienia w ostatnich latach. Kiedy reprezentacja Francji walczyła z Ukrainą w barażu o możliwość zagrania na mistrzostwach świata w Brazylii, pogodynka jednej z telewizyjnych stacji, Doria Tillier, zapowiedziała, że w przypadku awansu zapowie prognozę nago. I chociaż pierwszy mecz „Trójkolorowi” przegrali 0:2, to w drugim zdołali straty odrobić i ostatecznie dwumecz zakończył się wynikiem 3:2 dla nich. Jak widać motywacja była skuteczna.

doria-tiller-pogodynka-z-francji-laczy-nas-pasja

W samej bieliźnie musiała wystąpić również amerykańska prezenterka Maria Menounos. Przed meczem Super Bowl, w którym zagrały drużyny Patriots i Giants, faworytem byli ci pierwsi. Menounos zapowiedziała więc, że jeśli przegrają, to rozbierze się do samej bielizny na Times Square. Jak skończyła się cała historia pewnie się domyślacie, bo inaczej nie wspominalibyśmy o niej. Dodamy tylko, że widok był naprawdę przedni.

Występ amerykanki w bikini to jednak nic przy tym, co zrobiła wenezuelska prezenterka Yuvi Pallares. Przed meczem Copa America Wenezuela – Kolumbia zadeklarowała, że jeśli jej Wenezuelczycy zwyciężą, to poprowadzi wiadomości sportowe nago. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla jej reprezentacji, obietnicy więc dotrzymała rozbierając się na wizji „do rosołu”.

W Ameryce Południowej takie rzeczy dzieją się chyba na porządku dziennym, bo dziennikarka z Kolumbii, Alejandra Omana Ruiz, również obiecała pokazać trochę ciała, jeżeli jej ulubiony klub, Deportivo Cucuta, awansuje do kolumbijskiej ekstraklasy. Cóż, na tej obietnicy nikt nie stracił – zespół awansował, dziennikarka zaliczyła rozbieraną sesję, a kibice cieszyli się z obu tych faktów chyba równie mocno.

Jak widać obietnica widoku nagiej Kobiety może zmotywować mężczyzn to wykonania niemożliwego. My zastanawiamy się, która polska prezenterka mogłaby w ten sposób zachęcić swoich ulubieńców do nadludzkiego wysiłku?!

Kliknij tutaj i wygraj podwójny bilet na Polska – Armenia!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem