Lutowe męczarnie Emeritos Banditos wciąż trwają! Kolejna porażka w ESEA Intermediate

Trwa przygoda Emeritos Banditos z rozgrywkami ESEA Intermediate! Przed Polakami bardzo wymagający tydzień – w cztery dni ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego zagra łącznie aż trzy spotkania. Pierwsze z nich odbyło się w poniedziałkowy wieczór. Przeciwnikami „pashyBicepsa” i spółki była ekipa Orgless Benelux występująca oficjalnie pod belgijską flagą.

Ile potrwa walka bandyckiej piątki na drugim szczeblu rozgrywkowym lig ESEA? To pierwszy sezon „Emerytów” na poziomie Intermediate. Emeritos Banditos rozpoczęli zmagania fenomenalnie. W styczniu rozegrali cztery spotkania, z których wygrali aż trzy. To był znakomity i obiecujący początek. Niestety, wszystko posypało się w lutym!

Polski skład przegrał cztery kolejne spotkania, znacząco komplikując swoją sytuację w ligowej tabeli. Co gorsza, Emeritos Banditos odstawali od kolejnych przeciwników. Zwycięstwo udało się wymęczyć dopiero w spotkaniu z FG NOCCO (16:14, de_mirage). Nowe nadzieje wlane w serca kibiców i zawodników pozwalały patrzeć na mecz z Orgless Benelux z optymizmem.

„Emeryci” nie mieli jednak w tym meczu szczęścia do… warunków technicznych. Polacy rozpoczęli mecz znakomicie od stanu 7:1, ale ostatecznie przegrali pierwszą połówkę 7:8. Ten rezultat pozwolał im jeszcze marzyć o wygranej w meczu. To prysnęło w ułamku sekundy… Niestety, nagle kłopoty z internetem dopadły „saja”, co sprawiło, że pistoletówkę po stronie broniącej trzeba było grać 4 vs 5. Mimo to, piątka z naszego kraju doszła do sytuacji 3 vs 1. To nie wystarczyło do wygranej i rywale zaczęli uciekać z wynikiem.

Mimo ambicji i starań, „izak” i spółka nie byli w stanie poradzić sobie z mądrym i zgranym naporem ekipy z Beneluksu. Streamerzy wygrywali pojedyncze rundy do stanu 14:9. Wtedy łącznie trzy próby ataku na A, mida i B nie przyniosły żadnego skutku, a Polacy zmniejszyli straty do 12:14. Niestety, skuteczny okazał się rush longiem, gdzie przegrane pojedynki zadecydowały o porażce na całej mapie 12:16.

Przed Polakami jeszcze dwa mecze w tym tygodniu. Najpierw w środę Emeritos Banditos zagrają ze składem hAvA- (bilans meczów 4-6). Dzień później (czwartek) „Bandyci” podejmą niemieckie Testomesto (bilans 5-5). Czy ekipa „izaka”, „pashyBicepsa”, „PAGO”, „saju” i „PEVOR-a” wróci na zwycięską ścieżkę?

ESEA Intermediate – mecze Emeritos Banditos

22.02.2021 – Emeritos Banditos – Orgless Benelux 12:16 (de_dust2)

24.02.2021 – Emeritos Banditos – hAvA- (de_overpass)

25.02.2021 – Emeritos Banditos – Testomesto (de_vertigo)

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem