lunAtic nowym prowadzącym HONORIS

HONORIS szybko wypełniło lukę powstałą po Denisie "Grashogu" Hristovie. Organizacja poinformowała o nawiązaniu współpracy z Dawidem "lunAticem" Cieślakiem.

Po letnich transferach władze i kibice HONORIS podziewali się naprawdę sporo. Denis „Grashog” Hristov, Dawid „SaMey” Stańczak oraz Kamil „Sobol” Sobolewski nie zdołali jednak wprowadzić formacji na nowy poziom i po kilku miesiącach wspólnej gry podjęto decyzję o przeprowadzeniu zmiany kadrowej. Z zespołem pożegnał się wspomniany „Grashog”, więc utworzył się wakat na pozycji in-game leadera.

Zobacz również: Grashog przesunięty na ławkę rezerwowych w HONORIS

Luka kadrowa szybko została jednak uzupełniona. Drużyna po 24 godzinach od rozstania z Hristovem poinformowała o nawiązaniu współpracy z Dawidem „lunAticem” Cieślakiem. 29-latek ostatnio zakończył trwającą prawie 5 lat przygodę z PACT, jednak zaliczył miękkie lądowanie właśnie w HONORIS. W nowym zespole będzie miał okazję spotkać się z „Sobolem” i Vincentem „VinSem” Jozefiakiem, z którym miał okazję pracować we wcześniej wspomnianym PACT.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem