Łukasz Gikiewicz ambasadorem LV BET

LV BET Zakłady Bukmacherskie ma przyjemność ogłosić, że Łukasz Gikiewicz dołączył do zespołu jako ambasador marki. Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław z 2012 roku będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych czy na YouTube.


Łukasz Gikiewicz urodził się w Olsztynie i to właśnie na Warmii stawiał pierwsze piłkarskie kroki reprezentując barwy m.in. Stomilu Olsztyn czy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Seniorską karierę rozpoczynał w Olimpii Elbląg, później grał także w Wigrach Suwałki czy ŁKS Łódź, aż w 2010 roku trafił do Śląska Wrocław, z którym w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski. Rok później wyjechał z kraju i rozpoczął zagraniczną karierę, podczas której występował m.in. na Cyprze (Omonia Nikozja, AEL Limassol), w Bułgarii (Lewski Sofia) i w Rumunii (FCSB), a także poza Europą – w Arabii Saudyjskiej (Al-Wehda Club Mekka, Al-Batin FC, Hajer Club), Tajlandii (Ratchaburi FC, BEC Tero Sasana) czy Jordanii (Al-Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju, a na dodatek został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy indyjskiego klubu Chennaiyin FC.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

W maju 2022 roku Łukasz Gikiewicz został ambasadorem LV BET. Współpraca będzie się opierać na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych bukmachera i samego piłkarza oraz w serwisie YouTube, a w drugiej połowie roku także na bardziej nieszablonowych działaniach związanych z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi, jakie będą miały miejsce w nadchodzących miesiącach. Ponadto jako ekspert będzie się dzielił swoimi spostrzeżeniami i wnioskami na ich temat z klientami LV BET. Fani mogą się spodziewać licznych akcji aktywacyjnych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Współpraca potrwa co najmniej do końca kwietnia 2023 roku.

Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to prawdziwy skarb – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO LV BET Zakłady Bukmacherskie.
Jestem podekscytowany że przez najbliższy rok będę mógł dzielić się z klientami LV BET swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi piłki nożnej w wielu zakątkach świata. Mogę zagwarantować, że w czasie naszej współpracy nigdy nie zabraknie dobrego humoru i szerokiego uśmiechu, a obserwujący nas fani piłki z pewnością nie będą się nudzić – czy to ze względu na ciekawe opowieści, czy na różne akcje i konkursy, które przygotowujemy z LV BET. A wszystko to w obliczu zbliżającego się najważniejszego wydarzenia w świecie futbolu, czyli mundialu. Szykują się piękne piłkarskie miesiące! – dodał Łukasz Gikiewicz.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Kraków, Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet. Ponadto firma zaangażowała się mocno w sponsoring esportowy – w ostatnim czasie została sponsorem All In! Games Wisły Kraków – a w przeszłości była też sponsorem CEV EUROVOLLEY POLAND 2017. LV BET udziela się też na zagranicznych rynkach – jest m.in. sponsorem angielskiego klubu West Bromwich Albion grającego na zapleczu Premier League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem