Lukas Podolski w… Wieczystej Kraków? Jest komentarz „Poldiego”

„Lukas Podolski najprawdopodobniej zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim. W sobotę 16 stycznia do hutniczego miasta na sparing przyjedzie zespół Wieczystej Kraków. Lider okręgówki rozmawia z byłym reprezentantem Niemiec na temat występów w jego barwach - newsa tej treści przed kilkoma dniami opublikowało Radio Kielce. Powoływało się na słowa dyrektora sportowego KSZO Sebastiana Mazura. Co na to sam Podolski? 

Ktoś coś usłyszał, ktoś coś komuś pewnie powiedział… Ale sam reprezentant Niemiec kwituje to krótko: „na żaden sparing się nie wybieram, kompletna głupota”. Lukas Podolski to oczywiście bliski znajomy Sławomira Peszki, zawodnika Wieczystej, który w prywatnych rozmowach zachwala mu profesjonalizm klubu z krakowskiej okręgówki. Od tego jednak droga daleka do regularnych występów „Poldiego” na szóstym poziomie polskich rozgrywek. Umówmy się, jak Wieczystą stać na nieszablonowe i spektakularne działania, tak Podolski z pewnością ma tuzin bardziej atrakcyjnych pomysłów. 

„Kilka tygodni temu Sławek pytał SMS-em czy przychodzę do nich. Rozmawiamy o tym raczej w żartach. Ja też w żartach coś odpowiedziałem i tak to się toczy – wyjaśnił w rozmowie z Piotrem Koźmińskim ze Sportowych Faktów. 

Podolski raz jeszcze podkreślił, że w Polsce jego priorytetem jest Górnik Zabrze – i jak wiadomo tam również od lat ciężko mu trafić. Deklaruje jednak, że chciałby jeszcze grać w piłkę przez 2 – 3 kolejne sezony, więc może nic straconego. „Ważny jest projekt, czy mnie przekona. Jeśli ktoś chciałby do mnie przyjechać do Antalyi i porozmawiać, to ja porozmawiam z każdym”. 

Podolski o grze w Górniku: 

„Trzeba usiąść i poważnie porozmawiać. W Górniku chyba wiedzą, kiedy kończy mi się kontrakt z Antalyasporem”.

Peszko rozkręca biznes alkoholowy. Na poważnie! „Byłem już w polmosie…”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem