Lukas Podolski nareszcie w Górniku? Wymowny wpis Fabrizio Romano

Saga związana z potencjalnym przyjściem Lukasa Podolskiego do Górnika nie ma końca. Według słynnego speca od rynku transferowego - Fabrizio Romano - temat jest bliżej niż kiedykolwiek!

Lukas Podolski, posiadający polskie korzenie mistrz świata z Niemcami, od lat deklaruje swoje przywiązanie do zabrzańskiego klubu oraz chęć, by w końcu w nim zagrać. Część kibiców i dziennikarzy już definitywnie straciła nadzieję, że „Poldi” ów plan zrealizuje. Temat powracał co kilka miesięcy, ale na koniec za każdym razem okazywało się, że Lukas wybierał inną, bardziej intratną ofertę. Ostatnio zrezygnował z Górnika na rzecz tureckiego Antalyasporu.

Fabrizio Romano twierdzi, że Górnik czeka na ostateczną odpowiedź Podolskiego, a transfer jest bliżej niż kiedykolwiek.

Podolski miał otrzymać szereg ofert, głównie egzotycznych – z Meksyku, Brazylii, Turcji oraz Kataru. Być może jednak wreszcie dojrzał do tego, by na koniec zawodniczej kariery trafić do Zabrza. Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach kusiła go także… Wieczysta Kraków. Jego dobry znajomy Sławomir Peszko roztaczał przed Poldim perspektywy nie tylko sportowe, ale też biznesowe związane z możliwościami Krakowa. Nie ulega jednak wątpliwości, że Górnik, z którym Podolski jest emocjonalnie związany, jest jednak większym magnesem przez fakt występowania w Ekstraklasie, a nie na regionalnym poziomie.

Czy przed nami potencjalnie najbardziej spektakularny transfer w historii tej ligi? Najbliższe dni, a może nawet godziny, powinny dać nam odpowiedź.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem