Lukas „Lurox” Thoma pierwszym zawodnikiem AGO Rogue!

Wczoraj pierwszą kartę w talii odkryło AGO Rogue, które zaprezentowało nowego trenera. Dziś poznaliśmy pierwszego zawodnika organizacji - Lukasa "Luroxa" Thoma.

Lukas „Lurox” Thoma w ostatnich dwóch latach występował w barwach Schalke 04. Przez dłuższy czas był częścią akademii niemieckiej drużyny i występował w S04 Evolution. Na swoim koncie ma również występy w LEC, jednak tego nie będzie wspominać najlepiej. Podczas jego pobytu w głównym składzie drużyna nie zanotowała żadnego zwycięstwa, a po zmianie leśnika prawie dostała się na mistrzostwa świata.

Zobacz również: Johan „Klaj” Olsson nowym trenerem AGO Rogue!

Jego pobyt w Schalke 04 Evolution również nie należał do wybitnych. Razem z drużyną osiągał dobre wyniki na scenie regionalnej, jednak wyjazdy na EU Masters kończyły się fiaskiem. W ostatniej edycji nie udało im się nawet wyjść z grupy, w której przegrali wszystkie 3 spotkania. Ostatnim turniej w barwach Schalke również nie poszedł po jego myśli, gdyż w finale uległ drużynie mousesports..

W tym sezonie Niemiec powalczy w polskiej ekstraklasie. 21-latek zabrał głos po ogłoszeniu transferu.

Cieszę się, mogąc w końcu ogłosić, że dołączyłem do AGO Rogue. Mam wysokie oczekiwania wobec nadchodzącego roku i jestem bardzo zadowolony z mojej drużyny. Cześć Ultraliga, cieszę się, że już tu jestem – pisze Lurox na swoim profilu na Twitterze.

https://twitter.com/agorogue/status/1347212139765882881

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem