Luka Modrić odrzucił ofertę Al-Nassr!

Przyszłość Luki Modricia pozostaje niepewna. Sytuację kontraktową Chorwata chciało wykorzystać Al-Nassr, jednak sam zawodnik odrzucił ich zaloty.

Kontrakt Luki Modricia z Realem Madryt wygasa już w czerwcu 2023 roku i do tej pory nie wiemy, czy zostanie on przedłużony. Chorwacki pomocnik w tym roku skończy 38 lat, jednak wciąż pozostaje ważną postacią w układance Carlo Ancelottiego. Nikt nie może być jednak pewny kontynuowania współpracy po sezonie 2022/2023 i nie jest wykluczone, że zdobywca Złotej Piłki zmieni klubowe barwy.

Zobacz również: Milan Škriniar zmuszony do opuszczenia Interu Mediolan?

Chęć pozyskania Luki Modricia wykazać miał klub Cristiano Ronaldo – Al-Nassr!

Al-Nassr nie zamierza się zatrzymywać po transferze CR7 i już rozgląda się za pozyskaniem kolejnych gwiazd. W gronie nazwisk wiązanych z tym zespołem wymienia się trzon legendarnego już składu Realu Madryt – między innymi Marcelo, Sergio Ramosa, Keylora Navasa czy właśnie Luki Modricia. Chorwat otrzymał już nawet propozycję dwu i pół rocznego kontraktu na mocy którego zarobić miałby aż 40 milionów euro. Zawodnik miał jednak odmówić, gdyż chciałby kontynuować grę na najwyższym poziomie, a jego priorytetem pozostaje Real Madryt. Jeśli Modrić nie pozostanie w ekipie „Los Blancos”, to zdecyduje się na zakończenie kariery.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem