Lucas „honda” Honda kończy współpracę z FURIA Esports

Zapowiadało się, że Lucas „honda” Honda będzie stanowił o sile FURII przez najbliższe lata. Niestety - strony zakończyły współpracę, a Brazylijczyk nie jest już zawodnikiem rodzimej organizacji.

Początek roku dla Lucasa „hondy” Hondy był bardzo udany. W grudniu 2020 młody Brazylijczyk zamienił DETONA Pound na akademię FURII, z której szybko awansował do głównego składu rodzimej organizacji. 21-latek zaliczył debiut marzeń, podczas którego trzy razy ustrzelił ACE’a na ekipę G2 Esports. W kolejnych miesiącach nie było jednak tak dobrze, a „honda” ponownie został przesunięty do akademii.

Zawsze będę wdzięczny za wszystko, co wydarzyło się w FURII. To były wspaniałe dni. Czas jednak na coś nowego, na nowe wyzwania. Witaj Europo, w 2022 tu właśnie będę. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają – powiedział sam „honda”.

Zobacz również: ENCE osłabione na chwilę przed startem IEM Winter 2021

Dziś organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy ze swoim zawodnikiem. Ze słów Brazylijczyka możemy wnioskować, że trafi do któregoś z zespołów ze Starego Kontynentu. Na próżno szukać jednak konkretów – te powinny pojawić się jednak w najbliższych tygodniach.

https://twitter.com/FURIA_live/status/1465742876697051138

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem