Lucas Hernandez z nakazem stawienia się w zakładzie karnym!

Szokujące doniesienia z obozu Bayernu Monachium. Zawodnik "Dumy Bawarii", Lucas Hernandez, otrzymał wezwanie do wybrania i stawienia się w więzieniu w celu odbycia kary półrocznego pozbawienia wolności.

Mimo, że Lucas Hernandez w niedzielę wygrał Ligę Narodów wraz z reprezentacją Francji, to teraz nie ma zbyt wielu powodów do radości. Obrońca Bayernu Monachium został wezwany do stawienia się przed sądem w Madrycie w celu odbycia kary półrocznego więzienia. Powodem takiego biegu spraw są wydarzenia z 2017 roku.  Hernandez był wtedy zawodnikiem Atletico Madryt i wdał się w awanturę na ulicy z własną żoną, Amelią de la Osą Llorente. Między partnerami miało nawet wtedy dojść do bójki. Sprawa trafiła do sądu, a małżonkowie otrzymali po 31 dni prac społecznych i zakaz kontaktu przez najbliższe pół roku.

Zobacz również: Pedri przedłuży kontrakt z FC Barceloną. Rekordowa klauzula wykupu!

Zakochani szybko się jednak pogodzili i zlekceważyli zakaz zbliżania wyjeżdżając na wspólne wakacje. Problemy pojawiły się przy powrocie, kiedy reprezentanta Francji aresztowano i oddano do dyspozycji sądu ds. przemocy wobec kobiet. Po tych zdarzeniach sąd orzekł karę pół roku pozbawienia wolności dla mężczyzny. Przedstawiciele piłkarza próbowali odwołać się od decyzji, jednak to nie pomogło. Aktualnie rozpatrywana jest kolejna apelacja. Nie zmienia to jednak faktu, że 19 października zawodnik Bayernu Monachium będzie musiał stawić się w stolicy Hiszpanii, aby wybrać zakład, w którym odbędzie karę. Klub o problemach z prawem Hernandeza dowiedział się kilkanaście dni temu. Paradoksem tej sytuacji jest fakt, że małżeństwo żyje teraz w zgodzie i szczęściu, a nawet doczekała się dziecka.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem