Lucas „Bubzkji” Andersen niechciany w Astralis?!

Już niebawem Lucas "Bubzkji" Andersen może opuścić szeregi Astralis. Duńska organizacja miała rozpocząć poszukiwania nowego zespołu dla swojego zawodnika.

Lucas „Bubzkji” Andersen do Astralis trafił ponad rok temu, kiedy zespół miał spore problemy kadrowe. Niedostępnych było dwóch zawodników podstawowego składu – Lukas „gla1ve” Rossander i Andreas „Xyp9x” Højsleth. Na ich absencji miał skorzystać właśnie Andersen. Wcześniej wspomniani „ga1ve” i „Xyp9x” wrócili jednak do gry, a „Bubzkji” musiał pogodzić się z rolą rezerwowego.

Zobacz również: ENCE z pierwszym zwycięstwem na PGL Major Stockholm!

Wydawało się, że po IEM Fall 23-latek na dłużej zagości w podstawowej piątce Astralis. Z urlopu tacierzyńskiego wrócił jednak „gla1ve”, który wskoczył do drużyny na PGL Major 2021. Christian Slot z serwisu Jaxon poinformował, że organizacja szuka alternatywy pozbycia się swojego gracza. Co więcej – Duńczycy zaoferowali usługi „Bubzkija” innym zespołom, jednak żaden nie był zainteresowany ściągnięciem zawodnika. Ten jednak nie cierpi finansowo na siedzeniu na ławce, gdyż ciągle pobiera sto procent wynagrodzenia.

https://twitter.com/JaxonMVP/status/1453331304838270982

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem