LOL: Riot Games zapowiada zmiany. W grze pojawią się dwa nowe smoki!

Wielkimi krokami zmierzamy do zakończenia sezonu w League of Legends. Riot Games nie próżnuje i zdradziło kilka planów na nadchodzący 2022 rok.

Kilka dni temu rozpoczęły się mistrzostwa świata w League of Legends, a po ich zakończeniu czeka nas okres presezonu. To właśnie na okres przed rozpoczęciem nowego sezonu przypadają największe zmiany w rozgrywce. Riot Games postanowił uchylić rąbka tajemnicy i poinformował graczy o najbliższych planach. W grze pojawią się nowe przedmioty mityczne i legendarne dla tanków, casterów i assasynów. Nie jest to jednak najważniejsza zmiana.

Zobacz również: Misfits Premier pokonuje Karmine Corp w wielkim finale sezonu LFL!

Amerykańskie studio chce przede wszystkim zmusić graczy do gry drużynowej i kontrolowania mapy. Z tego powodu zwiększone zostaną premie za niszczenie wież czy eliminacje smoków i Barona Nashora. W League of Legends pojawią się zatem dwa nowe smoki – Hextech i Chemtech. Ten pierwszy będzie zapewniał premię prędkość ataku oraz ability hase, a po zdobyciu duszy każdy z graczy będzie miał do dyspozycji spowalniający piorun na podobę stargo Statikk Shiva. Dodatkowo na mapie pojawią się wtedy portale, które będą teleportować bohaterów. Smok Chemtech będzie gwarantował zwiększanie obrażeń przy małej ilości punktów zdrowia, jego Dusza chwilowo przywróci gracza do życia, a na mapie znajdziemy kilka stref kamuflażu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem