Locatelli rozchwytywany. Są już konkretne oferty za pomocnika

Świetne występy Manuela Locatelliego podczas EURO przykuły uwagę kilku klubów zainteresowanych usługami Włocha. Romeo Agresti poinformował, że Juventus złożył już nawet pierwszą oficjalną ofertę.

Reprezentacja Włoch jest jedną z rewelacji tegorocznych mistrzostw Europy. „Squadra Azzurra” na ten moment rozegrała dwa spotkania i zgarnęła komplet punktów po pewnych zwycięstwach (dwukrotnie 3-0). Jednym z najjaśniejszych punktów ekipy z Półwyspu Apenińskiego jest Manuel Locatelli, który prezentuje bardzo wysoką formę.

Zobacz również: Zlatan Ibrahimović przeszedł operację. Wiemy, kiedy Szwed wróci do gry

Pomocnik uwagę gigantów przykuł już kilka lat temu podczas występów w AC Milanie. Z biegiem czasu jego rokowania spadły i trafił do Sassuolo. 23-latek odbudował formę co zaowocowało powołaniem do reprezentacji na EURO. Dzięki świetnym występom na mistrzostwach Locatelli ponownie zaczął wzbudzać zainteresowanie. Według ostatnich doniesień sytuację reprezentanta Włoch obserwuje między innymi Tottenham i Juventus. „Stara Dama” chciała ściągnąć defensywnego pomocnika jeszcze za czasów jego gry w Milanie, jednak negocjacje upadły. Według Romeo Agrestiego temat transferu powrócił, a Juve miało złożyć oficjalną ofertę opiewającą na 30 milionów euro, a do transakcji chcieliby dorzucić Radu Drăgușina. Możliwe, że Sassuolo nie zgodzi się na taki ruch i będzie wymagać transakcji gotówkowej. Transfermarkt.de wycenia Locatelliego na 35 milionów euro, jednak bardzo możliwe, że kwota transferu może być znacznie wyższa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem