Liverpool rozważa sprzedaż… Jordana Hendersona!

Rozmowy w sprawie nowego kontraktu Jordana Hendersona nie układają się po myśli Liverpoolu. Z tego powodu ekipa "The Reds" zastanawia się nad sprzedażą swojego kapitana.

Umowa pomiędzy Liverpoolem a Jordanem Hendersonem wygasa w czerwcu 2023 roku. Obie strony usiadły już do pierwszych rozmów, jednak nie są one owocne. W podobnej sytuacji kontraktowej jest aż pięciu zawodników – Alisson Becker, Sadio Mane, Mohamed Salah, Fabinho oraz Virgil van Dijk. Negocjacje z tymi zawodnikami napawają jednak znacznie większym optymizmem.

Zobacz również: Hitowy transfer w Eredivisie. Berghuis nowym piłkarzem Ajaxu

Według theathletic.com „The Reds” nie chcą zaliczyć kolejnej wpadki, tak jak w przypadku Georginio Wijnalduma. Jak wiadomo Holender dołączył do Paris Saint-Germain na zasadzie wolnego transferu, jednak jeszcze przed odejściem bardzo długo negocjował z zarządem klubu z Anfield Road. W ostatnim momencie odmówił jednak podpisania umowy, a Liverpool stracił kluczowego zawodnika.

Jeśli rozmowy z Jordanem Hendersonem nie nabiorą dobrego toru, to ekipa z Merseyside rozważy sprzedaż swojego kapitana. Będą mogli dokonać tego jeszcze w przyszłym oknie transferowym, a zainteresowanie jego osobą wykazuje PSG oraz Atletico Madryt. Oba kluby przyglądają się sytuacji Anglika. Na ten moment transfermarkt.de wycenia go na 20 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem