Liga Mistrzów co trzy dni! Oto kiedy start i finał

Wiele wskazuje na to, że gdy europejskie rozgrywki ruszą na dobre, przez kilka miesięcy nie opędzimy się od meczów. Zarówno krajowe, jak i pucharowe rozgrywki nabiorą szaleńczego tempa, byle dobrnąć do końca w rozsądnym terminie... I wystartować od nowa.

Sky Sports Italia poinformowało o scenariuszu, jaki UEFA przewiduje aktualnie dla dokończenia Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, której finał – przypomnijmy – wciąż ma odbyć się w Gdańsku.

O ile ligi krajowe będą ruszać już w maju i czerwcu, europuchary mają zostać wstrzymane do sierpnia. Po czym na przestrzeni trzech tygodni czekają nas ćwierćfinały, półfinały i finał.

Terminarz Ligi Mistrzów:

7-8 sierpnia – dokończenie 1/8 finału
11-12 sierpnia – ćwierćfinały
14-15 sierpnia – ćwierćfinały, rewanże
18-19 sierpnia – półfinały
21-22 sierpnia – półfinały, rewanże
29 sierpnia – finał (Stambuł, Turcja)

Terminarz Ligi Europy:

2-3 i 6 sierpnia – dokończenie 1/8 finału
10 sierpnia – ćwierćfinały
13 sierpnia – ćwierćfinały, rewanże
17 sierpnia – półfinały
20 sierpnia – półfinały, rewanże
27 sierpnia – finał (Gdańsk, Polska)

Może dojść do tego, że najlepsze drużyny Europy będą spotykać się w odstępach zaledwie trzech, czterech dni, by zaraz po tym trafić na kolejnego wymagającego rywala i grać z nim w tym samym szaleńczym tempie.

Dodajmy, że zgodnie z aktualnymi planami, kolejna edycja Ligi Mistrzów ma zostać wyraźnie opóźniona i rozpocząć się dopiero 20 października 2020.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem