„Lewy” poczekał na decyzję VAR i… obwieścił nowinę. Cały świat gratuluje!

Robert Lewandowski. Zawodnik kompletny. Skuteczny w futbolu, w biznesie i... w domu. Środowy mecz Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus okazał się nie tylko świetną okazją do strzelenia 21. bramki w 17. występie bieżącego sezonu, ale również ogłoszenia światu dobrej nowiny.

Charakterystyczna „cieszynka” po golu nie pozostawiła wątpliwości – Anna i Robert Lewandowscy będą po raz drugi rodzicami. Para krótko po meczu potwierdziła ten fakt za pośrednictwem własnych kanałów społecznościowych.

Snajper Bayernu spodziewa się drugiego dziecka. Jego żona, Anna, jest w czwartym miesiącu ciąży

Profil instagramowy Roberta Lewandowskiego skupia niemal 16 milionów obserwujących z całego świata. Nic zatem dziwnego, że wieść w ciągu jednej nocy zebrała grubo ponad pół miliona polubień!

Publiczne gratulacje składają najróżniejsze postaci. Dziennikarz Mateusz Borek, Marina Łuczenko – żona Wojciecha Szczęsnego, klubowi koledzy jak Jerome Boateng, Franck Ribery, Sławomir Peszko, Małgorzata Korzuchowska, nawet oficjalne profile Bayernu i… firmy Huawei. Długo by można wymieniać. Choć są i tacy, którzy wolą emocjonować się jego niewiarygodną formą sportową.

Robi to na przykład Gary Lineker.

https://twitter.com/GaryLineker/status/1192217231071035393?s=20

Lewandowski: odejście trenera to porażka zawodników

Bayern zanotował pozytywny i zwycięski występ bezpośrednio po zwolnieniu Niko Kovaca, niemniej piłkarze, komentując tę decyzję, zachowywali dystans i powściągliwość. Napastnik reprezentacji Polski przyznał, że zwolnienie szkoleniowca to nie powód do zadowolenia, lecz porażka piłkarzy.

Po spotkaniu z Olympiakosem Lewandowski odniósł się również do planowanego zabiegu, który będzie musiał przejść niebawem z powodu dolegliwości w pachwinie. – Nie odczuwam bólu, a zatem nie ma presji. Nie będzie to duża operacja, ale prawdopodobnie będę musiał zrobić sobie dwa tygodnie przerwy – powiedział.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem