Lewandowski zainwestuje w Legię? Paparazzi mają zdjęcia z tajemniczego spotkania!

W sobotę w jednej z warszawskich kamienic Robert Lewandowski spotkał się na około 1,5 godziny z właścicielem Legii Warszawa Dariuszem Mioduskim. Cel spotkania? Można się tylko domyślać. 

Paparazzi Super Expressu sfotografowali Roberta Lewandowskiego zaledwie kilkanaście godzin po jego ostatnim meczu w Bayernie Monachium. Lewy zdążył się już przemieścić do Warszawy i we wczesnych godzinach popołudniowych podjechał luksusowym mercedesem pod jedną z kamienic. Opuścił ją półtorej godziny później. Niedługo po nim z tego samego budynku wyszedł nie kto inny, jak Dariusz Mioduski. 

Super Express spekuluje, że Robert Lewandowski mógłby być zainteresowany inwestycją w stołeczny klub na ostatnim etapie swojej zawodniczej kariery. 

Wszystko pozostaje w sferze spekulacji. Gazeta przypomina słowa właściciela Legii, który jakiś czas temu „zapraszał” Lewandowskiego do Legii na ostatnie lata jego kariery. 

Inna sprawa, że już kilkakrotnie po Warszawie krążyła plotka mówiąca o tym, że kupnem klubu zainteresowany jest agent Lewandowskiego – Pini Zahavi. Część źródeł zdecydowanie ten fakt dementowało, nazywając go bzdurą. 

Jest jedna osoba, która w przyszłości powinna zagrać w Legii pod koniec swojej kariery. To Robert Lewandowski. Rozmowy mogłyby się zacząć, kiedy Robert zdecyduje, że chce wrócić do Polski – mówił w 2019 r. Dariusz Mioduski.

 

Tutaj wszystkie zdjęcia ze spotkania. 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem