Lewandowski wpakuje miliony w wielką inwestycję. Kibice mogą zacierać ręce!

Robert Lewandowski ofensywny nie tylko na boisku. Wraz ze sztabem zaufanych doradców, najlepszy polski piłkarz musi na bieżąco podejmować decyzje, w jaki sposób lokować swoje wielkie zarabiane pieniądze. Nic dziwnego, że szeroka gama inwestycji "Lewego" niebawem zostanie poszerzona o kolejną spektakularną inicjatywę w Warszawie.

Robert Lewandowski już w zeszłym roku zdradził, że jego ambicją i marzeniem jest otwarcie między innymi bardzo profesjonalnej akademii piłkarskiej – kształcącej według najlepszych standardów i na najwyższym poziomie, jaki spokojnie można osiągnąć, mając jego budżet oraz know-how. My dziś jednak nie o tym! Warszawa ma bowiem doczekać się w przyszłym roku jeszcze innej inwestycji finansowanej ze środków napastnika Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski, wraz z dwójką wspólników, zamierza stworzyć nowe modne miejsce na restauracyjnej mapie stolicy. Otworzą czteropoziomową restaurację!

O planowanej inicjatywie dowiedział się i jako pierwszy poinformował serwis BusinessInsider Polska.  Kilkupoziomowy lokal ma powstać na terenie Browarów Warszawskich. W obszarze ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej – na terenach dawnego, XIX-wiecznego browaru, ma powstać szereg mieszkań, powierzchni handlowych i usługowych. Jedną z nich, na kilku piętrach, zajmie Robert Lewandowski z dwójką wspólników –  Jackiem Trybuchowskim, byłym członkiem zarządu AmRest oraz Jerzym Krzanowskim – współwłaścicielem Grupy Nowy Styl, z której fabryk wyszły krzesełka na wiele topowych stadionów.

Jacek Trybuchowski w rozmowie z BusinessInsider Polska:

„Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach – restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie z kolei sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń”.

Zaznacza, że nie ma to być prestiżowy lokal wyłącznie dla ludzi z wyższych sfer, raczej miejsce otwarte na każdy rodzaj klienta i różną zasobność portfela. Wspólnicy mają zaangażować w jego budowę około 5 milionów złotych.

Tym sposobem Robert Lewandowski jeszcze bardziej poszerza swoje biznesowe portfolio. Oczywiście, będąc aktywnym piłkarzem, nie jest operacyjnie zaangażowany w jego funkcjonowanie, jednak posiada już swoje udziały w innej restauracji, agencji marketingowej, domu mediowym, firmie deweloperskiej czy licznych start-upach.

Świadomy sportowiec, który nie tylko za sprawą świetnej gry i wysokich kontraktów, potrafi zbudować finansowe imperium.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem