Lewandowski wywołał sensację na Sardynii. Zagrał z dziećmi na ulicy [WIDEO]

Robert Lewandowski otrzymał blisko miesiąc wolnego od Juliana Nagelsmanna. Przed nowym sezonem ładuje baterie na Majorce oraz Sardynii. W sieci pojawiły się filmiki pokazujące jak wywołał sensację w jednym z włoskich miasteczek, kiedy spontanicznie włączył się do ulicznej gry z grupką dzieci.

Wideo nie pozostawia wątpliwości – Robert Lewandowski dzięki ostatnim sezonom występów w Bayernie Monachium zyskał status globalnej gwiazdy i oto jego udziałem stają się obrazki, jakie dotąd widzieliśmy z udziałem Messiego czy Ronaldo. Napastnik reprezentacji Polski ustalił z władzami swojego klubu, że wróci do treningów z drużyną dopiero w ostatnich dniach lipca. Ostatnie dni spędził na Majorce, a aktualnie odpoczywa na włoskiej Sardynii. Jego żona, Anna, umieściła na swoim koncie na Instagramie krótkie wideo pokazujące jak Robert włącza się do ulicznej rozgrywki z miejscowymi dziećmi.

Lewandowski został rozpoznany przez jednego z chłopców, który podał mu piłkę, dzięki czemu piłkarz mógł wykonać kilka sztuczek.

Na innym wideo widać jak niedługo po tym wokół niego gromadzi się sporo grono kibiców, mających nadzieję na autograf czy zdjęcie z piłkarzem. Lewandowski ewidentnie wywołał sensację w miasteczku i na moment stał się obiektem powszechnego zainteresowania. W spontanicznej gierce kiwa się z gromadką chłopców, którzy za wszelką cenę próbują odebrać mu piłkę.

Wydaje się, że takie scenki powinny nas wyłącznie cieszyć, bo jak na dłoni pokazują, że Lewandowski stał się gwiazdą światowego formatu, powszechnie funkcjonującą w świadomości także młodych kibiców.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem