Lewandowski wylicytował medal za GIGANTYCZNĄ kwotę. Po czym… zaskoczył wszystkich

Podczas sobotniej Gali Mistrzów Sportu, Robert Lewandowski zadeklarował, że sam weźmie udział w licytacji złotego medalu olimpijskiego, który w zeszłym roku sensacyjnie zdobył w Tokio Dawid Tomala. Kapitan reprezentacji Polski zaoferował za krążek 280 tysięcy złotych!

Dawid Tomala to zupełnie niespodziewany złoty medalista igrzysk olimpijskich w Tokio w chodzie na 50 kilometrów. Jego wyczyn poskutkował czwartym miejscem w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2021. Podczas gali finałowej, sportowiec zadeklarował, że swój medal przekaże na licytację, z której środki trafią na cel pomocy 12-letniego Kacpra Woźniaka, który dzięki bardzo drogiej operacji ma szansę samodzielnie chodzić. Robert Lewandowski zadeklarował ze sceny, że dołączy się do akcji i postara się wylicytować krążek.

Dzieciom zawsze chętnie pomogę. Zdaję sobie sprawę, że nie o wszystkim trzeba mówić, ale mówmy jak najczęściej o tej akcji. Niech każdy dołoży swoją cegiełkę. Na szczytne cele nigdy za wiele.

Lewandowski zrealizował obietnicę. W niedzielę zamknął licytację, która odbyła się w Hotelu Mariott, kwotą… 280 tysięcy złotych.

Napastnik Bayernu nie zamierzał zachować dla siebie cennej pamiątki polskiego chodziarza. Zaraz po wylicytowaniu medalu, zwrócił go nadawcy, co sprawia, że jego gest jest jeszcze piękniejszy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem