Lewandowski wśród nominowanych do FIFA The Best!

25.11.2020
Do kolejnej nagrody indywidualnej Roberta Lewandowskiego za 2020 rok cegiełkę dołożyć mogą kibice. Trwa głosowanie na najlepszego piłkarza roku FIFA!

Zanim odebrał prestiżową nagrodę Piłkarza Roku UEFA, przyznawaną od dziesięciu lat za wyniki osiągnięte w minionym sezonie w czasie losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów, skompletował pięć trofeów. Liga Mistrzów, Superpuchar Europy, mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec. Do tego król strzelców Bundesligi, Champions League i DFB Pokal. Zasłużył na to, jak i na Złotą Piłkę z klocków Lego od Quebonafide, mural od rosyjskiej stronu sports.ru czy wygranie rankingu goal.com na najlepszego piłkarza globu.

Teraz ma kolejną szansę na nagrodę indywidualną. Wydaje się, że w 2020 roku najbardziej prestiżową – Piłkarza Roku FIFA. Wśród nominowanych, oprócz Polaka, znaleźli się Thiago Alcântara, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Sadio Mane, Kylian Mbappe, Lionel Messi, Neymar, Sergio Ramos, Mohamed Salah oraz Virgil van Dijk.

Zagłosować na Roberta Lewandowskiego można TUTAJ, KLIKAJAC W TEN [LINK]. 

W głosowaniu na najlepszego piłkarza, piłkarkę i trenerów biorą udział cztery grupy: kapitanowie reprezentacji narodowych wchodzących w skład FIFA, ich selekcjonerzy, przedstawiciele mediów z państw należących do FIFA oraz kibice w internetowym głosowaniu. Głosy każdej z tych grup stanowią 25% wyniku końcowego głosowania.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem