Lewandowski udziela rad Piątkowskiemu. Tak zareagował na zawaloną bramkę z San Marino

Na kanale Youtube serwisu Łączy nas Piłka pojawiły się kulisy niedzielnego spotkania Polski z San Marino. Pokazują między innymi scenkę, jak kapitan i lider biało - czerwonych udziela pomeczowych rad Kamilowi Piątkowskiemu. Tłumaczy mu, jak powinien się zachowywać na boisku, by nie powtarzać popełnionego błędu i grać z korzyścią dla drużyny.

Kamil Piątkowski nie zebrał dobrych ocen za spotkanie z San Marino. W dniu powrotu do kadry na mecz o stawkę, niestety popełnił fatalny indywidualny błąd, zagrywając piłkę w kierunku Michała Helika. Zrobił to na tyle niedokładnie i bez dobrej komunikacji z partnerem, ze piłkę przejął Nicola Nanni i uszczęśliwił całe San Marino, strzelając honorową bramkę. Po meczu zawodnik RB Salzburg rozmawiał indywidualnie z Robertem Lewandowski, a kulisy tej sytuacji pokazuje „Łączy nas Piłka”. Snajper Bayernu udzielił 21-latkowi kilku cennych rad. Instruował go, jak powinien się zachowywać pod presją rywali.

Musisz pamiętać, żeby tego nawyku się wyzbyć (…) Musisz się naprawdę skupić, bo tak, to widzisz… Tobie będzie ciężej i też innym. Ułatwiaj sobie. Ułatwisz sobie poprzez poruszanie i przez granie. I szukaj tych trójkątów, to wystarczy. Grasz, podanie i znowu możesz piłkę dostać – mówi Lewandowski do Piątkowskiego.

Prawdziwy kapitan. Lewy liderem nie tylko na boisku – komentuje obejrzaną scenkę na Twitterze dziennikarz Michał Pol.

Wspomniana scena od 22:11:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem