Lewandowski przekracza kolejne granice wyobraźni! Barcelona bezradna!

Całkowicie bezradna okazała się we wtorkowy wieczór na Camp Nou drużyna FC Barcelony. Gospodarze prosili Bayern Monachium o najniższy wymiar kary, a Robert Lewandowski nie zamierzał się zatrzymać. Trafił dwa razy, już w osiemnastym meczu z rzędu.

Pomeczową wypowiedź Lewego nie pozostawia złudzeń. „Mieliśmy mecz pod kontrolą. Wiedzieliśmy, co trzeba zrobić. Byliśmy lepszą drużyną. Ten tydzień był ciężki – sporo podróżowaliśmy z kadrą i z klubem – ale zdaliśmy egzamin. Na początku czekaliśmy, co zrobi Barcelona, bo mieliśmy dla niej wiele szacunki. Wiedzieliśmy jednak, że grając swoje, stać nas na wywiezienie kompletu punktów”

Wyczekiwanie Bawarczyków szybko pokazało im, że Barcelona w arsenale ma niewiele, a problemy piętrzą się w każdej formacji. Drużyna Ronalda Koemana finalnie nie była w stanie oddać ani jednego celnego strzału na bramkę. Wynik otworzył Thomas Mueller. Później Marc-Andre Ter Stegen dwukrotnie nie był w stanie powstrzymać Roberta Lewandowskiego. Podsumowując od strony statystycznej, były to gole numer 74 i 75 w historii jego występów w Lidze Mistrzów, co oznacza, że Polak umacnia się na trzeciej pozycji za Ronaldo (135) i Messim (120). Barcelonę ma na swoim rozkładzie już po raz czwarty. Strzelał jej w sezonach 2014/2015, przed rokiem w słynnym 8:2 w 1/4 finału i tym razem w pierwszej kolejce fazy grupowej.

Robert Lewandowski po raz ostatni nie strzelił bramki w meczu, w którym wystąpił, 11 lutego 2021 roku!

Niemcy tytułują go dzisiaj królem zbiórek, bo rzeczywiście w starciu z Barceloną wykazał się dużą czujnością w polu karnym i wykorzystywał sytuacje, gdy piłka odbijała się od słupka i należało zrobić z niej dalszy użytek. W pierwszej połowie był mało widoczny, ale później potwierdził swoją niebywałą wydajność. Od sezonu 2018/2019 w samej Lidze Mistrzów zdobył już 30 bramek.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem