Lewandowscy wskoczyli w przebrania i poszli na Halloween! Zalał ich internetowy szlam…

Kariera topowego piłkarza to nie tylko treningi, mecze i gole. To również kampanie, oficjalne wyjścia klubowe - jak te Bayernu na Oktoberfest, czy momenty, w których zupełnie można wrzucić na luz. Pytanie: czy tym ostatnim warto się szerzej dzielić ze światem? Materiał do zastanowienia zyskali właśnie Anna i Robert Lewandowscy, którzy postanowili świętować… Halloween.

Niemieccy kibice, którzy mają do sprawy nieco więcej dystansu, żartują, że Lewandowski przebrał się za… Niko Kovaca. Trenera Bayernu, który – swoją drogą – ma ponoć ostatnio z drużyną coraz bardziej pod górkę. Lokalne media donoszą, że czołowi zawodnicy mają wobec jego stylu pracy bardzo wiele zastrzeżeń, nie podoba im się również narracja, jaką Kovac niejednokrotnie stosuje publicznie, jednoznacznie obarczając ich winą za gorsze występy.

Pierwsza para polskiego sportu wybrała się na imprezę z okazji Halloween. Jak pisze dziennik „Bild”, niczego nie pozostawili przypadkowi. Mieli nie tylko totalnie dopracowane przebrania, ale zabrali ze sobą nawet prywatnego fotografa, który zatroszczył się o to, by wyjście odpowiednio udokumentować.

https://twitter.com/UltimateBayern/status/1189662807039582209?s=20

Lewandowscy, którym należy oddać, że niezwykle skutecznie trzymają się z dala od skandali, w mediach są wręcz nieskazitelni i najmniejsze wpadki nie wpływają na ich wizerunek, tym razem chyba nie przewidzieli reakcji kibiców. Okazuje się, że wielu Polakom – czego w tym miejscu nie zamierzamy oceniać, ani komukolwiek narzucać poglądów – Halloween jako święto przeszkadza. Zostali bardzo szybko naprostowani – nie zawsze w zgodzie z kulturą!

„Mamy swoje święta, bez szatana!”, „Wiemy, że mieszkacie za zachodnią granicą, ale w waszych żyłach płynie polska krew!”, „nie zapomnijcie zapalić zniczy na grobach!”

https://twitter.com/secretshotgun/status/1189841746202681345?s=20

Komentarzy mówiących o tym, że w Polsce pierwszego listopada odwiedza się zmarłych przy grobach, a nie wydrąża dynię, posypało się bez liku. Na Facebooku, Instagramie, Twiterze. Kryzys wizerunkowy to być może za dużo powiedziane, ale takiego nagromadzenia złych emocji w social mediach Lewandowscy zapewne nie mieli od dawna.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem