Lekkoatletyka: Świetna forma Pawła Fajdka

Można go z czystym sumieniem nazwać jednym z największych sportowych rozczarowań 2016 roku w Polsce. Jak sam mówił, po katastrofalnych dla niego zeszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Rio: „Przede mną najtrudniejszy okres w moim życiu”. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka oferta na bonusyFunkcja Cash-OutWysokie kursy

Można go z czystym sumieniem nazwać jednym z największych sportowych rozczarowań 2016 roku w Polsce. Jak sam mówił, po katastrofalnych dla niego zeszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Rio: „Przede mną najtrudniejszy okres w moim życiu”.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Wydaje się, że najgorsze ma już za sobą. Udowodnił to dwa dni temu wygrywając zawody w Miami w fantastycznym stylu. O kim mowa? O Pawle Fajdku – dwukrotnym mistrzu świata, mistrzu Europy i rekordziście Polski w rzucie młotem.

Podczas amerykańskich zawodów Polak trzykrotnie przekroczył granicę 80 – metrów, a w najlepszej próbie uzyskał 81, 39. Niech o skali tego rezultatu poświadczy fakt, że z taką odległością miałby złoto zeszłorocznych igrzysk olimpijskich. To właśnie po brazylijskiej „klapie” Fajdek ze łzami w oczach obiecywał, że w 2020 roku w Tokio nie zawiedzie. Początek przygotowań ma fenomenalny.

Pisaliśmy w ostatnim czasie o trochę rozdmuchanej na siłę przed polskie media aferze alkoholowej wśród polskich lekkoatletów. Paweł co prawda nie ma z tą historią nic wspólnego, ale postanowił wesprzeć swoich kolegów i koleżanki w trudnych dla nich chwilach. Oto co napisał na jednym z profili na portalu społecznościowym:

Przykro jest słyszeć takie sytuacje jak ta z udziałem moich kolegów i koleżanek w Chula Vista, ale nie ze względu na to, co się stało, tylko przez zachowanie innych osób jakże świętych i prawych. Czy nie było wam przyjemnie i czy nie byliście dumni z tych samych ludzi podczas niedawnych mistrzostw Europy w Belgradzie? Kto wówczas nie pomyślał lub powiedział: „Tak! Brawo! Z tym gościem to bym strzelił sobie piwko!”  Tak więc Panowie i Panie: Konrad Bukowiecki, Piotr Lisek, Sylwester Bednarek, Kamila Lićwinko, Joanna Fiodorow, Andrzej Regin, Wojciech Nowicki. Wasze zdrowie!” – napisał sportowiec.

Paweł Fajdek to charakterny i świetny sportowiec. W swojej dyscyplinie prawdopodobnie najlepszy na świecie. Jednak jeśli chce być zapamiętany na miarę swojego talentu i umiejętności, to musi zdobyć złoty medal na igrzyskach olimpijskich. Mamy nadzieję, że powiedzenie „do trzech razy sztuka” idealnie sprawdzi się w jego przypadku. Na zdrowie Paweł!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem