Lekkoatletyka: Joanna Jóźwik w drodze na szczyt. Warto ją naśladować!

Joanna Jóźwik staje się już powoli gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Polka ma fenomenalny początek roku. Udało jej się pobić halowy rekord kraju oraz odnieść 4 zwycięstwa z rzędu podczas tegorocznych zawodów. Tym samym nasza reprezentantka wciąż pozostaje niepokonana. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka oferta

Joanna Jóźwik staje się już powoli gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Polka ma fenomenalny początek roku. Udało jej się pobić halowy rekord kraju oraz odnieść 4 zwycięstwa z rzędu podczas tegorocznych zawodów. Tym samym nasza reprezentantka wciąż pozostaje niepokonana.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Głośniej o polskiej biegaczce zrobiło się po Igrzyskach Olimpijskich w Rio, gdzie zajęła 5. miejsce. Jóźwik zwróciła wtedy uwagę na to, że jej konkurentki mają bardzo wysoki poziom testosteronu i jeśli światowe władze nic z tym nie zrobią, to „normalne” zawodniczki nie będą miały szans na konkurowanie z „męskimi” rywalkami.

Podobnego zdania jest trener Andrzej Wołkowycki w rozmowie z serwisem polskabiega.sport.pl : „Jeżeli z punktu widzenia medycznego i w przepisach nic się nie zmieni, to Semenya jest poza zasięgiem. Z Francine Niyonsaba z Burundi sytuacja jest podobna. Z drugiej strony na mistrzostwach wiele może się wydarzyć. Mimo wszystko to też są ludzie, też chorują, też zmagają się z kontuzjami.

Joanna Jóźwik

W sporcie wyczynowym trenuje się na granicy bezpieczeństwa. W tej chwili trudno przewidzieć, czy ścisła światowa czołówka będzie w sierpniu w najwyższej formie. Medalistek z igrzysk w Rio, rok wcześniej na MŚ w Pekinie z różnych powodów zabrakło. Zobaczymy, jak będzie teraz.”

Polka przez kilka lat trenowała praktycznie za darmo. W jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że był okres w jej życiu, że ciężko było nawet zdobyć coś do jedzenia. Udało się jej przezwyciężyć słabości i na skutek wielkiej determinacji zmierza na szczyt. Nie wiemy, czy uda jej się rywalizować w tym nierównym wyścigu, ale dla wielu osób już jest bohaterką.

To właśnie takich sportowców powinniśmy wywyższać, chwalić i wskazywać jako przykład godny do naśladowania. W obecnym świecie (również tym sportowym) gdzie jest tyle oszustw, łamania zasad i nieczystej gry musimy doceniać takie osoby jak Joanna Jóźwik.

Każdy z Was, który ma gorszy okres w swoim życiu niech poczyta sobie starsze rozmowy z zawodniczką. Może zainspirują one kogoś do tego, aby się nie poddawać i z uporem maniaka dążyć do celu. Pamiętajcie, że za walkę czeka Was nagroda, nic jednak w życiu nie przychodzi łatwo.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem