Legioniści złośliwie „ozdobili” szatnię Lecha. Zostawili niechciany prezent…

Rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań od lat elektryzuje na wszystkich możliwych polach i szczeblach rozgrywkowych. W grupach młodzieżowych - również samych zawodników, którzy silnie identyfikują się ze swoim klubem i zawsze chcieliby utrzeć nosa głównemu ligowemu rywalowi. Oto co wynikło z tej rywalizacji przy okazji ostatniego meczu w Centralnej Lidze Juniorów. Młodzi gracze Lecha postanowili nieco ozdobić szatnię.

Sytuacja miała miejsce w zeszłą środę, gdy oba zespoły spotkały się we Wronkach w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-18. Na boisku padł wynik remisowy, młodzi legioniści i lechici zdobyli po jednej bramce tuż po przerwie. Liderem tabeli na tym etapie rozgrywek pozostaje ekipa Zagłębia Lubin, przed Górnikiem Zabrze i Legią. Lechici plasują się na dziewiątej pozycji.

Piłkarze Legii przed odjazdem z Wronek „ozdobili” swoją szatnię wlepkami warszawskiego klubu.

O tym, że w szatni, w której przebierali się młodzi legioniści, pozostało sporo niechcianych prezentów, poinformował profil Akademii Lecha w social mediach. „Dziękujemy bardzo za wlepki, już się ich pozbywamy, a na przyszłość prosimy o zachowanie ich do „dekorowania” szatni na swoim obiekcie” – napisano na Twitterze, dodając dowód w postaci zdjęć.

https://twitter.com/AkademiaLP/status/1187358188368285701?s=20

W szatni Lecha zawisły typowe legijne wlepki z z hasłem „Legia albo śmierć”, a także wizerunkiem „Żylety”. Co powinno nas cieszyć, ludzie odpowiedzialni za obsługę medialną warszawskiego klubu odpowiedzi rozsądnie i z klasą:

„Naszych chłopców roznosi miłość do Legii, ale to się nie powinno wydarzyć. Porozmawiamy z nimi. Do zobaczenia wiosną”.

Drobny incydent wywołał w sieci spore zamieszanie wśród kibiców obu zespołów. Jak to zwykle, nie brakło bluzgów na drugą stronę, ale były i konstruktywne opinie – że mimo zaciętej rywalizacji, młodych piłkarzy należałoby uczyć szacunku do przeciwnika. Przypomnijmy, że wielu z uczestników wspominanego spotkania w zeszłym roku spotkało się w meczu finałowym CLJ U-17, w którym ekipa z Warszawy wygrała w Ząbkach 3:1 i świętowała mistrzostwo Polski.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem