Legia Warszawa finalizuje cztery transfery!

Legia Warszawa nie wykonywała żadnych ruchów zakupowych aż do lutego. Czesław Michniewicz apelował o poszerzenie kurczącej się kadry. Wreszcie nadszedł ten moment. Mistrzowie Polski w ciągu kilku dni zasilą się czwórką zagranicznych graczy. Znamy już ich nazwiska!

W Warszawie zdążyli zameldować się już czołowy skrzydłowy ligi białoruskiej Jasur Jakszibojew oraz rezerwowy obrońca Dynama Kijów Artem Szabanow. Na testach medycznych przebywa także inny zawodnik ukraińskiego klubu – młody Nazarij Rusyn. To 22-letni napastnik, który w ostatnim czasie przegrywa rywalizację o miejsce w składzie Dynama. W bieżącym sezonie zagrał zaledwie 19 minut i klub jest gotowy oddać go na wypożyczenie do Legii. 

Format zawodników, którymi wzmacnia się mistrz Polski, nie robi w tym sezonie wielkiego wrażenia, natomiast można mieć nadzieje, że będą to pożyteczne uzupełnienia składu. 

Czwarte nazwisko, jakie na karuzeli transferowej właśnie się pojawiło, to Albańczyk Ernest Muci, niespełna 20-letni napastnik FK Tirana. 

SportoweFakty Wp doniosły, że ten piłkarz długo pozostawał na radarach działy skautingu Legii. Uznawany jest za duży talent na Bałkanach. Jako 19-latek regularnie gra w lidze albańskiej, strzela gole i asystuje. Jego bilans z bieżącego sezonu to 24 mecze, 7 goli i 4 asysty.

Serwis legia.net precyzuje, że w tym wypadku chodzi o transfer gotówkowy. Legia może zapłacić nawet 400 – 500 tysięcy euro. 

LV BET na dedykowanych koszulkach Garbarni na 100-lecie klubu!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem