Legendarny piłkarz tyle co zakończył karierę. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

Dokładnie dwa tygodnie temu oficjalnie poinformował, że kończy piłkarską karierę. Oczywiście, w praktyce zrobił to wcześniej. W ostatnich miesiącach już tylko odcinał kupony, grając w Al Gharafa w Katarze. Ale nawet to wymagało od niego przecież, by choć na pierwszy rzut oka przypominać sportowca. Dziś objawił nam się publicznie podczas gościnnej wizyty na meczu holenderskiej Eredivisie. I napiszemy krótko: jego wizerunek nieco szokuje!

Wesley Sneijder. Zdobywca Ligi Mistrzów z Interem, mistrz Hiszpanii z Realem, Turcji z Galarasaray, jeszcze wcześniej mistrz Holandii z Ajaxem. Wielki piłkarz z pełną gablotą. 134-krotny reprezentant Holandii.

Sneijder pojawił się w ten weekend na trybunach stadionu Utrechtu, jako że łączą go bardzo dobre prywatne relacje z właścicielem klubu – Fransem van Seumerenem. Być może nie jest najwłaściwszym rozliczać byłego piłkarza z nadprogramowych kilogramów, ale sylwetka 35-letniego Sneijdera, który jeszcze kilka tygodni temu wychodził na boisko w zawodowych rozgrywkach, wskazuje, że w ostatnim czasie mógł robić wiele i raczej nie miało to nic wspólnego ze sportem.

https://twitter.com/futbolbible/status/1165617163769655303?s=21

Tak się zresztą składa, że w ciągu kilku minionych miesięcy na światło dzienne wypłynęło kilka obyczajowych historii, które rzucały cień na jego postać. Wiosną ogłosił rozwód ze swoją wieloletnią partnerką, sugerując, że to on nawalił i prosi teraz o nieco prywatności dla niego i jego rodziny. Trzy miesiące później został zatrzymany przez policję podczas nocnej libacji. Okazało się, że w przypływie fantazji wdrapał się i skakał po zaparkowanym przy drodze samochodzie, powodując szereg zniszczeń.

Jasne, że gdy po wielu latach reżimu i najwyższych sportowych obciążeń, nagle przychodzi czas odpoczynku, u wielu piłkarzy pojawia się zbędny nadbagaż. Naturalna sprawa. Patrząc jednak na rozwój sytuacji po karierze Sneijdera, wypada mieć nadzieję, że na kolejne lata swojego życia ma trochę lepsze pomysły niż te, które wdrażał ostatnio. Szkoda byłoby tej wielkiej legendy.

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.