Lechia Gdańsk upamiętniła w trakcie meczu zmarłego Krzysztofa Krawczyka

W świąteczny poniedziałek kraj obiegła bardzo smutna wiadomość – zmarł wielki artysta, piosenkarz, trubadur Krzysztof Krawczyk, wielka gwiazda polskiej estrady. Skromny hołd w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin oddała mu Lechia Gdańsk. Wiadomość o śmierci artysty podał w godzinach popołudniowych na Facebooku jego przyjaciel i agent – Andrzej Kosmala. Krzysztof Krawczyk zmarł mając 74 lata.

W świąteczny poniedziałek kraj obiegła bardzo smutna wiadomość – zmarł wielki artysta, piosenkarz, trubadur Krzysztof Krawczyk, wielka gwiazda polskiej estrady. Skromny hołd w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin oddała mu Lechia Gdańsk.

Wiadomość o śmierci artysty podał w godzinach popołudniowych na Facebooku jego przyjaciel i agent – Andrzej Kosmala. Krzysztof Krawczyk zmarł mając 74 lata. W ostatnich tygodniach przechodził COVID-19. W sobotę, po niemal dwóch tygodniach, miał opuścić szpital. W poniedziałek nagle zasłabł. Niestety nie udało się go uratować.

Podczas sobotniego meczu ligowego Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin organizatorzy spotkania w drobny, ale ładny sposób uhonorowali Krzysztofa Krawczyka.

W przerwie oraz po zakończeniu spotkania z głośników rozbrzmiewały utwory „Byle było tak” i „Jak minął dzień”.

Chociaż tak mogliśmy uczcić pamięć Krzysztofa Krawczyka. Niech spoczywa w pokoju! – napisano na oficjalnym profilu klubu na Twitterze.

https://twitter.com/fyordung/status/1379147188173946882?s=21

Lechia pokonała u siebie Zagłębie Lubin 3:1. Szerzej piszemy o tym tutaj.

Koszmarne pudło w Ekstraklasie! Trafił przewrotką, z 4 metrów – już nie

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem