Lech złożył ofertę za byłego piłkarza Milanu. Jest jedno „ale”

Jak informują włoskie media, Lech Poznań zainteresował się włoskim defensorem, który w swoim CV ma kontrakt z samym AC Milan. Gianfilippo Felicioli, bo o nim mowa, występował ostatnio w ekipie beniaminka Serie A - Venezii. 

Dużą rysą na wizerunku 23-latka będzie stwierdzenie, że w pierwszej drużynie AC Milan zagrał zaledwie jedno spotkanie, a w więc piłkarzem Rossonerich był mniej więcej tak samo jak, nie przymierzając, znajdujący się w kadrze Lecha Bartosz Salamon. W odróżnieniu od niego, Gianfilippo Felicioli to wychowanek włoskiego klubu, który jednak nie przebił się do składu i co raz lądował na kolejnych wypożyczeniach. Był w Ascoli, Perugii czy Hellasem Verona.

Jego pozycją jest lewa obrona, a na meczowe doświadczenie składa się ponad 60 występów w Serie B oraz 7 na boiskach Serie A – ostatnie wiosną 2018 roku w barwach Hellas Werona.

Włoskie media podają, że Lech Poznań złożył ofertę, a wręcz, że transakcja jest bliska finalizacji.

Właściciel Kolejorza Piotr Rutkowski zapowiadał, że jego klub będzie aktywny transferowe i z całą pewnością wyda na wzmocnienia najwięcej pieniędzy spośród ekip Ekstraklasy. Na razie Lech zrealizował jednak głównie bezgotówkowe transakcje. Do klubu wrócili Barry Douglas czy Joao Amaral, z Portugalii ściągnięto Joela Pereirę. Doczekaliśmy też powrotów Polaków – Radosława Murawskiego i Artura Sobiecha z klubów tureckich.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem