Lech pracuje nad dużym transferem?! Potrzeba 20 milionów…

Bez nowych twarzy zgrupowanie w Turcji rozpocznie ekipa Lecha Poznań. Ze sztabu Kolejorza póki co słychać głosy, że kibice nie powinni narzekać na obecny stan kadry, niemniej w kuluarach niewątpliwie toczą się rozmowy zmierzające do ściągnięcia jakościowych posiłków. Czeskie media donoszą dziś, że do Poznania może przenieść się wszechstronny pomocnik Slavii Praga Jan Sykora, za którego klub z Wielkopolski musi zapłacić jednak duże pieniądze!

26-letni pomocnik przeniósł się do Slavii trzy lata temu za 30 milionów koron. Nie stał się jednak pierwszoplanową postacią potentata ligi czeskiej i ostatnie miesiące spędzał na wypożyczeniach w Libercu oraz Jabloncu.

Serwis eFotbal.cz informuje, że Jan Sykora może wkrótce trafić do ligi polskiej. Należy zapłacić za niego 20 milionów koron, co stanowi równowartość niespełna 800 tysięcy euro!

Czesi są zdania, że „bogaty polski klub” jest w stanie wyłożyć za skrzydłowego takie pieniądze.

Zainteresowanie 26-letnim piłkarzem wciąż wyraża także FK Jablonec, w barwach którego jesienią Sykora notował bardzo dobre występy. Zagrał w 18 ligowych spotkaniach, strzelił 6 goli i zaliczył taką samą liczbę asyst. Większość meczów zaliczył na lewym skrzydle, choć może zagrać również na przeciwległej stronie, jak i na lewej obronie.

Sykora to 10-krotny reprezentant Czech. Po raz ostatni wystąpił w narodowych barwach jesienią 2018 roku. Rundę jesienną w czeskiej ekstraklasie miał jednak imponującą i niewykluczone, że będzie chciał przekuć to w zagraniczny transfer.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem