Lech dopina szczegóły letniego transferu Jakuba Kamińskiego

Wygląda na to, że już niebawem Jakub Kamiński zmieni barwy klubowe. Lech Poznań finalizuje transfer 19-latka do jednego z klubów niemieckiej Bundesligi.

Tej zimy może dojść do dwóch rekordowych transferów w Ekstraklasie. Klub zmienił już Kacper Kozłowski, który trafił z Pogoni Szczecin do angielskiego Brighton za 10 milionów euro. W styczniu swoją młodą gwiazdę może sprzedać również Lech Poznań, który jest na ostatnich etapach sprzedaży Jakuba Kamińskiego.

Zobacz również: Marek Papszun odmówił przejęcia sterów w Legii Warszawa!

„Kicker” poinformował, że „Kolejorz” niebawem dopnie transfer Kozłowskiego do Bundesligi. Klubem, który walczy o pozyskanie 19-latka jest VfL Wolfsburg. „Wilki” są w stanie zapłacić za niego 10 milionów euro, czyli tyle, co Brighton za Kozłowskiego. Według wcześniej wspomnianego źródła w najbliższych kilkunastu dniach ma dojść do podpisania kontraktu przez piłkarza, jednak przeprowadzka odbędzie się dopiero latem. Kamiński ma dokończyć sezon w Lechu i w kampanię 2022/2023 wejść już jako zawodnik Wolfsburga.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem