Leandro Trossard odsunięty od składu Brighton!

Komplikuje się sytuacja Leandro Trossarda w ekipie Brighton. Zawodnik popadł w konflikt z klubem i został odsunięty od zespołu.

Leandro Trossard to jeden z najlepszych zawodników tego sezonu Premier League. Świetnie radzące sobie Brighton ma z niego sporą pociechę – Belg w 16 spotkaniach zdobył w rozgrywkach ligowych 7 goli i 2 asysty. Nic zatem dziwnego, że zaczęło się mówić o jego transferze do lepszego klubu – szczególnie biorąc pod uwagę wygasający niebawem kontrakt 28-latka.

Zobacz również: Arsenal z nową ofertą za Mychajło Mudryka

Umowa piłkarza obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku, jednak „Mewy” miały opcję aktywacji klauzuli przedłużającej ją o kolejny rok, co też uczynili. Taka kolej rzeczy bardzo nie spodobała się piłkarzowi, który w 2023 roku chciał zmienić otoczenie. Reprezentant Belgii nie krył swojego niezadowolenia, a obóz Brighton uważa, że ten „nie jest sobą”. Trener zespołu, Roberto De Zerbi, zdecydował się na posadzenie swojej gwiazdy na ławce rezerwowych w meczu z Evertonem oraz niepowołanie go do kadry na spotkanie pucharowe z Middlesbrough.

Sytuacja jest na tyle napięta, że wydaje się, iż piłkarz może opuścić drużynę już zimą. Aktualnie największe zainteresowanie jego usługami wykazuje Tottenham Hotspur, jednak w poprzednich tygodniach mówiło się również o ewentualnym transferze do Atletico Madryt, Chelsea czy Newcastle.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem